חדשות גלריות תמונות מגזין ספורט תרבות ופנאי חברה וקהילה חינוך ולימודים חיי לילה

מבזקי חדשות

ניקיון דירה לאחר שריפה – כל מה שחשוב לדעת

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי על ידי חשמלאי

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי על ידי חשמלאי כל המידע במאמר הקרוב!

טיפים שחשוב לדעת לפני שקונים קלנועית

קלנועיות הפכו לכלי עזר חיוני עבור אנשים רבים עם מוגבלות בניידות. בפניכם טיפים חשובים שכדאי לדעת לפני רכישת קלנועית >>

הדרכים הבטיחותיות ביותר לרכיבה על רייזר - טיפים שחייבים להכיר

הרייזר הוא רכב שטח פופולרי המציע חוויות מרגשות וביצועים מרשימים. עם זאת, כמו בכל כלי רכב ממונעים, יש לנקוט באמצעי זהירות על מנת להבטיח נסיעה חלקה ומהנה. במאמר זה, נדון בכמה מהטיפים החיוניים להרפתקה בטוחה עם רייזר.

לפני תביעת ביטוח לאומי? הגנו על עצמכם עם עורך דין

כאשר מדובר על הפעלת פוליסת ביטוח בריאות ממלכתי, יש להבין מי הגוף אשר אחראי על תביעות אלו, כיצד להכין את אסטרטגיית התביעה וכל מה שבין לבין אלו. קראו כאן מיהו האגף לביטוח לאומי וכיצד מתבצעת התביעה מולו.

עו"ד תעבורה והסדרי טיעון: אסטרטגיה נכונה בבית המשפט

בין אם מדובר על עבירות תנועה מסוג כזה או אחר, בתי המשפט בישראל נוטים במקרים רבים להחמיר עם הנאשמים, כאשר בחלק מהמקרים הפסיקה עשויה להוביל לענישה בהחלט כבדה. אם זו לא סיבה מספיק טובה לקבל סיוע מאת עו"ד תעבורה, ישנן סיבות נוספות לכך - המשיכו לקרוא.

מהו ביטוח סיעודי ומתי יש להפעילו?

הידעתם שכ-3.9 מיליון ישראלים מחזיקים בביטוח בריאות פרטי? בדומה למדינות מתוקנות נוספות בעולם, ביטוחים סיעודיים בישראל מבוססים על כמה שיטות שונות, כאשר כל מסגרות הביטוח מעוגנות בפוליסות מסוגים שונים. בעוד כי כל אזרח ישראלי זכאי לקבלת ביטוח סיעודי מטעם ביטוח לאומי, ביטוח זה נקרא למעשה ביטוח ממלכתי.

כל מה שצריך לדעת על מכינה קדם צבאית

כל מה שצריך לדעת על מכינה קדם צבאית כל המידע במאמר הקרוב לפרטים היכנסו לאתר >>

למה כל עסק חייב לשווק את עצמו בדיגיטל?

למה כל עסק חייב לשווק את עצמו בדיגיטל? כל המידע במאמר הקרוב >>
חפש באתר

מקורות מידע מומלצים ברשת

אורית צוקר - טיפול בחרדות וייעוץ זוגי

הולי בייגל - שירותי קייטרינג חלבי

לימודי הנדסה - הפקולטה להנדסה כימית

פיקסייל - הדפסת תמונות על חומרים

שטרן ושות’ - משרד רואי חשבון בצפון

תושב חוזר - כל מה שכדאי לך לדעת

תמיכה לעמותות - הקמה, רישום וייעוץ

לוח אירועים

  

סקר מקומי

את מי מהסטנדאפיסיטים הבאים הייתם רוצים לראות בנהריה?

  • שחר חסון
  • נדב אבקסיס
  • שלום אסייג

הדרכת עבודה בגובה

עבודה בגובה - שוקלים לעשות הסבת מקצוע בעקבות המצב? הנה כל מה שרציתם לדעת על עבודה בגובה.
Bookmark and Share
 המטרה של הדרכת עבודה בגובה היא קודם כל לשמור על סביבה בטוחה של עבודה ולצמצם את כמות האנשים שעלולים להיפגע במקרה חירום. בנוסף, הדרכת עבודה מיועדת עבור עובדים וותיקים וחדשים כאחד לשם ריענון וחידוד נהלים של עבודה בגובה. אם במסגרת העיסוק שלכם אתם מגיעים לגובה של מעל 2 מטרים, או שאתם עובדים על במה מתרוממת, סולם ארוך או פיגום נייח, עליכם לעבור הדרכת עבודה בגובה כדי להשיג ידע חשוב עבור הבטיחות שלכם. אם אתם עובדים במקום עבודה מסודר, יהיה זה בעל העסק שידאג לכם להדרכות ריענון פעם בשנה, זאת מפני שעם הזמן חלה שחיקה בידע ועולה הרגשה של ביטחון מופרז בזמן העבודה.

הדרכת עבודה בגובה - מה חשוב שתדעו?

ככל שעובר הזמן, אנו נחשפים ליותר ויותר מקרים שנוגעים לתאונות עבודה בגובה. כדי שתוכלו להתמודד בצורה טובה יותר עם המצבים האלה או למנוע אותם מלכתחילה, עליכם להשתתף בהדרכת עבודה בגובה, וגם להשתתף בקורס ריענון בכל שנה. אם אתם אמורים לעבור הדרכה מן הסוג הזה, כדאי לכם לקרוא את הדברים הבאים כדי שתוכלו להבין אם הדרכת עבודה בגובה רלוונטית במקרה שלכם:
  • עבודה בגובה: כשאנחנו מדברים על עבודה בגובה, הכוונה היא לכל העובדים שבמסגרת עיסוקם נמצאים בגובה שעולה על שני מטרים. בנוסף, במסגרת העבודה ישנו סיכון שאחד העובדים ייפצע, ייפול או ייגרם לו דבר חמור יותר. במקביל, חשוב להדגיש שעבודה בגובה מתבצעת, בין השאר, על פיגום נייח או ממוכן, סולם ארוך, במה ניידת, גג וכדומה.
  • ציוד של עבודה בגובה: במסגרת העיסוק הזה, על העובד בגובה להיעזר בציוד המתאים – קסדה, מערכת מיקום, בולמי נפילה, קווים התחוברים לנקודות עיגון וכן הלאה.
התנהלות בטוחה

כשעוברים ריענון עבודה בגובה, אפשר לשמור על כללי העבודה ביתר קלות, וכך לצמצם את הסיכון לתאונות. לכן, על כל מי שעובד בגובה לעבור הכשרה מקיפה ביותר. בנוסף, יש לעבור ריענון מדי פעם, כולל העובדים הוותיקים שיש להם ניסיון הרב בתחום העיסוק. כך העובדים אינם מסכנים עובדים נופסים ומונעים פגיעות ותאונות כמה שאפשר.
החשיבות הרבה של ריענון עבודה בגובה
מידת החשיבות של העובדים בגובה היא עצומה, וניתן לראות את זה במגוון ענפי התעשייה בימינו. עובדים אלה מתמודדים עם בעיות שונות בכל יום, ומבצעים עבודות שונות תוך סיכון משמעותי. על מנת שאפשר יהיה לשמור על נהלי העבודה והבטיחות תקינים ולצמצם את הסיכון לתאונות ככל הניתן, צריך לעבור ריענון עבודה בגובה.
ריענון עבודה בגובה: עוברים הדרכה של גורם מוסמך בלבד
על כל העובדים בגובה לעבור הדרכות בקביעות, כולל קורס ריענון נהלי עבודה כדי ליצור סביבה מוגנת ובטוחה. אם גם אתם צריכים לעבור הדרכה חשובה זו, כדאי לכם לפנות לגורם מוסמך עם הכשרה מתאימה וניסיון רב בתחום עיסוק זה. בדרך כלל, המעסיק שלכם ידאג לכם להדרכה.
כל מי שעובד בגובה חייב לעבור הדרכת עבודה בגובה או ריענון עבודה בגובה מפעם לפעם. בלי קורס ריענון של עבודה בגובה, עובדים עלולים לסכן את עצמם ואת חבריהם ולגרום לתאונות עבודה.

מטרת ריענון עבודה בגובה

קורס הדרכת עבודה בגובה נועד להגברת המודעות לסיכונים שכרוכים בעבודה מסוג זה, ולשמירה על רמת מיומנות ובטיחות גבוהה לאחר הדרכת עבודה בגובה.
  • צמצום תקריות של פצועים והרוגים.
  • מניעת נפילה מגובה ואימוץ תרבות של עבודה בטוחה.
  • תזכורת של סכנות אפשריות ושיטות בטוחות לעבודה בגובה.
  • חידוד נהלי השימוש בציוד מגן אישי כדי למנוע נפילות.

עוד בעסקים ונדל"ן

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי על ידי חשמלאי התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי על ידי חשמלאי
כל מה שצריך לדעת על מכינה קדם צבאית
למה כל עסק חייב לשווק את עצמו בדיגיטל?
יש לכם רכב ישן? גריטה זה רעיון לא רע בכלל

תגובות תגובות
X