חדשות גלריות תמונות מגזין ספורט תרבות ופנאי חברה וקהילה חינוך ולימודים חיי לילה

מבזקי חדשות

סוגי השירותים שמספק מנעולן

סוגי השירותים שמספק מנעולן כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר לחצו >>

נשבר לכם המפתח במנעול? 10 טיפים להתמודדות

נשבר לכם המפתח במנעול? 10 טיפים להתמודדות כל המידע במאמר הקרוב לקריאה לחצו >>

מתי מזמינים שירותי ביובית וכמה זמן זה לוקח?

מתי מזמינים שירותי ביובית וכמה זמן זה לוקח? כל המידע במאמר הקרוב לקריאה לחצו כאן >>

ארגז הכלים של חשמלאי מוסמך: הצצה אל תוך עולם החשמל

ארגז הכלים של חשמלאי מוסמך: הצצה אל תוך עולם החשמל כל המידע במאמר הקרוב לקריאה לחצו >>

מה זה פוליש

מה זה פוליש? כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר לחצו כאן >>

מתי כדאי להזמין הדברה לעסקים?

מתי כדאי להזמין הדברה לעסקים? כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר לחצו כאן >>

מתי כדאי לבצע הובלת דירת 3 חדרים?

מתי כדאי לבצע הובלת דירת 3 חדרים? כל המידע במאמר הקרוב לקריאת המאמר לחצו כאן >>

כיצד ייעוץ זוגי יכול למנוע גירושין

ייעוץ זוגי הוא כלי רב עוצמה שיכול לסייע לזוגות להתגבר על קשיים במערכת היחסים שלהם ולמנוע גירושין. להלן כמה דרכים שבהן ייעוץ זוגי יכול לעזור>>

בחירת ציוד לבנות ציפורניים מתחילה: מדריך למתחילים

מדריך לבחירת ציוד מתאים לבניית ציפורניים מתחילה>>
חפש באתר

מקורות מידע מומלצים ברשת

אורית צוקר - טיפול בחרדות וייעוץ זוגי

הולי בייגל - שירותי קייטרינג חלבי

לימודי הנדסה - הפקולטה להנדסה כימית

פיקסייל - הדפסת תמונות על חומרים

שטרן ושות’ - משרד רואי חשבון בצפון

תושב חוזר - כל מה שכדאי לך לדעת

תמיכה לעמותות - הקמה, רישום וייעוץ

תקנון אתר נהריה ברשת

תנאי שימוש 
 
1. השימוש בפורטל כפוף לתנאים המפורטים להלן, ומהווה הסכמה מצד המשתמש לתנאים אלה.השפה המנוסחת באתר זה לעיתים בלשון זכר אולם מיועדים לגברים ונשים יחד.

2.  תנאי השימוש באים להבהיר את היחסים בין ncity.co.il (פורטל"נהריה ברשת") (להלן: המפעילה) לבין כל גולש המשתמש בשרותי הפורטל (להלן: המשתמש).
 
3.  כל זכויות הקניין הרוחני לרבות הזכויות המוסריות, תוכנו עריכתו ועיצובו וסימניו המסחריים, שמורות באופן בלעדי למפעילה.

4. הפורטל וכל תכניו דפי המידע, והמודעות וכל צורת המחשה אחרת הכלולים בו (להלן: התוכן) הינם רכושה הבלעדי של המפעילה. אין להעתיק ו/או לפרסם אם במלואו או בחלקו ללא היתר מפורש בכתב מהמפעילה.

5. המפעילה עושה ותעשה כל שביכולתה לספק מידע מקצועי ,אמין שלם, מדויק, אך היא אינה אחראית לנכונות התוכן ולמידע המתפרסם בפורטל, ולתוכן המודעות והמידע המסחרי המתפרסמים באתר, פרסום המודעות אינו מהווה המלצה או הבעת דעה של המפעילה לגבי נכונות ו/או כדאיותהשירותים ולעניין השימוש בהם

6. המידע מסופק כשירות לציבור הגולשים לשימוש פרטי ולא-מסחרי בלבד. המשתמש רשאי לצפות, לעיין, לקרוא ו/או להוריד (Download) את התכנים המפורסמים בפורטל, זאת לשימוש פרטי ולא-מסחרי בלבד. כמו-כן המשתמש נדרש ומחויב להשאיר את המידע והתכנים בנוסחם המקורי בצירוף ההודעות הנוגעות לזכויות היוצרים והבעלות על התכנים והמידע, כפי שפורסם באתר ולא לעשות כל שינוי ו/או השמטה ו/או סילוף במידע כאמור.

7. אחריות
 
א. החברה והפורטל מודיעים בזאת כי יש להתייחס בזהירות ובביקורתיות למידע שמתפרסם באתר. במיוחד נכונים הדברים שעה שמדובר במידע המגיע מצדדים שלישים ובנושאים מגוונים בחלקם רגישים, כגון תחום הבריאות והרפואה, המשפט, הילדים ועוד. האחריות לבדיקת נכונותם ודיוקם של החומרים המופיעים בפורטל בכללותו ובמודעות הפרסום של בעלי המקצוע ונותני השירות הינה על המשתמש ועליו בלבד. המשתמש מצהיר בזאת, כי ידוע לו שלמרות שהחברה והפורטל פועלים במידת האפשר על מנת שהמידע יהיה נכון ומדויק ככל שניתן, ייתכן ויחול ליקוי ו/או טעות ו/או אי דיוק במידע ו/או בדרך העברתו למשתמשים, והחברה והפורטל לא יישאו באחריות כלשהי בעניין.
 
ב. למען הסר ספק, המידע בפורטל אינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ מקצועי מבעלי מקצוע מוכשרים רלבנטיים. כל המידע הנכלל בפורטל הינו בבחינת מידע כללי בלבד, ואינו בגדר חוות דעת מקצועית. על המשתמש לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על המידע באתר. החברה, הפורטל אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקוראים ו/או המשתמשים באתר. החברה ממליצה למשתמשים לפנות לייעוץ מקצועי מוסמך בכל בעיה לה מבוקש פתרון.
 
ג. החברה אינה נותנת חסות או מביעה כל דעה לגבי נכונותם או דיוקם של הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר בין על ידה ובין על ידי גורמים המפרסמים את מרכולתם בפורטל. המשתמש מצהיר כי הם מודע לכך שכל הסתמכות שלו על הצהרות, הבעות עמדה, עצות או כל מידע אחר המוצג בפורטל נעשה לפי שיקול דעתו ובאחריותו הבלעדית.
 
ד. הפורטל בכללותו - כולל כל מידע המופיע בו, התוכנה העומדת בבסיסו, מידע וחומר אשר הגישה אליהם נעשית באמצעות הפורטל - מוגש ומועמד לרשות המשתמש כמות-שהוא (''As-Is'') החברה והפורטל אינם מביעים כל עמדה ואין הם אחראים, במפורש או מכללא, לגבי 1. המידע והחומר המצוי בפורטל. 2. לגבי החומר, המידע והפעולות אשר הגישה אליהם מתאפשרת באמצעות הגישה לפורטל ו/או מהפורטל. 3. לגבי כל מוצר, תוכנה או שירותים שהגישה אליהם התבצעה באמצעות קישור מן הפורטל. 4. לגבי כל נזק הנגרם או עלול להיגרם עקב המשלוח של מידע חסוי או רגיש דרך הפורטל. או 5. לגבי כל נזק הנגרם או עלול להיגרם עקב פגם או תקלה בתוכנה המפעילה את הפורטל או את הגישה לפורטל.
 
ה. כמופיע לעיל בעניין הקופונים עם כותרת ''תנאי השימוש בקופונים''. 
 
9.  חל איסור על המשתמש להעלות לפורטל תכנים אשר עלולים לפגוע בפעילות המערכת ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, אין להעלות למערכת תכנים מהמפורטים לעיל:

א. כל תוכן אשר עלול לפגוע ברגשות הציבור לרבות תוכן טורדני, מעליב, משמיץ, עוין או פוגע, העלול לפגוע ברגשות ובאמונות הציבור- הן ליחידים והן לציבור ככלל או קבוצות מסוימות בציבור.

ב. כל תוכן הפוגע בשמו הטוב או במוניטין הטוב של ncity.co.il

ג. כל תמונה או פרסומת שלא קיבלה לכך היתר מראש ע"י המפעילה.

10. המפעילה שומרת על זכותה לעשות שינוי בתוכן או בכל מידע המתפרסם בפורטל לפי שיקולדעתה וללא צורך בהודעה מראש.

11. המפעילה שומרת לעצמה את הזכות לשנות או להפסיק את השירותים באתר או חלק מהם תוך או ללא הודעה מראש למשתמש, במקרה של הפסקה מלאה של השירות, המפעילה לא תהיה אחראית כלפי משתמש או כלפי צד שלישי כל שהוא.

12. המפעילה רשאית להפסיק את השימוש שעושה המשתמש בפורטל אם לא יעמוד במי מהתנאים בהסכם זה. כמו כן יהיה על המשתמש לשפות את המפעילה, מנהליה, עובדיה, בעלי מניותיה ,או מי מטעמם בגין הפסד, נזק, אובדן רווח,תשלום או הוצאה שייגרמו להם-ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט אם ידרשו לכך - עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

13. על הסכם זה יחולו אך ורק חוקי ודיני מדינת ישראל, מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה והשימוש בפורטל הינו בתי המשפט המוסמכים באזור עכו.

 
14. קניין רוחני
 
א. זכויות הקניין הרוחני בפורטל על כל האלמנטים שבו, כולל אך לא רק, זכויות היוצרים, סימני המסחר, מאגרי המידע, פטנטים, הידע (Know-How) , מידע סודי ואיסוף המידע של הגולשים, הינו בבעלותה ו/או בשליטה הבלעדיים של החברה אלא אם צוין באופן מפורש אחרת.
 
ב. כל סימני המסחר המופיעים באתר הינם בבעלותה הבלעדי של החברה או בבעלותו של צד ג' אחר. שימוש כלשהו בלתי מורשה בסימני המסחר האמורים אסור בהחלט, ובמיוחד אך לא רק, אסור השימוש בסימני המסחר של החברה ללא אישור והסכמה מראש ובכתב:
· כקישורית (Hyperlink)
· בשם מוצר ו/או בפרסום כלשהם
· כסימן מסחרי, או חלק ממנו, של אחר
· ו/או כל שימוש אחר על ידי מי שלא קיבל את אישורה של החברה.
 
15. זכויות יוצרים
 
א. זכויות היוצרים בתכנים הכלולים בפורטל מוגנות בין היתר, על פי דין, אין המשתמש ראשי לשנות ו/או להעתיק ו/אולהעביר ו/או להפיץ ו/או ליצור עבודות נגזרות ו/או לאחסן תוכנו של הפורטל באופן חלקיאו מלא, זמני/קבוע, בכל צורה שהיא, ללא הסכמתה מראש של המפעילה, והינו ראשי להשתמש בפורטל לשימושו הפרטי בלבד.

ב. הפורטל והמידע המופיע בו מוגנים על ידי חוקי זכויות יוצרים של מדינת ישראל, אמנות בינלאומיות וחוקי זכויות יוצרים של מדינות אחרות. התוכן המצוי בפורטל הוא לשימוש הפרטי והלא מסחרי בלבד של המשתמש. המשתמש מסכים להכפיף את עצמו לתנאי השימוש שהחברה תכלול יחד עם המידע אשר יוצג בפורטל. המשתמש רשאי לשלוף ולהכין עותק ארכיוני יחיד של התוכן המופיע בפורטל לשימושו הפרטי והלא-מסחרי בלבד.
 
16. קישוריות (Hyperlinks) לאתרים שאינם ncity.co.il
 
א. בפורטל תוכלו למצוא קישוריות ו/או הפניות המקשרים אל מקורות מידע או משאבים אחרים המצויים על אתרים אחרים במרחבי האינטרנט, שאינם החברה.
 
ב. אם לא נאמר אחרת ובאופן מפורש על ידי החברה, הרי שהקישוריות הללו אל האתרים האחרים, אפילו אם ישנו לוגו (או סימן אחר) משותף של החברה ושל הצד השלישי, אינן יכולות להתפרש כהבעת תמיכה או מתן חסות, במפורש או מכללא, על ידי החברה לגבי האתרים האחרים שאליהם מובילות הקישוריות האמורות.
 
ג. קישוריות לאתר שאינו החברה, אינה מעידה על כך כי החברה, אחראית ו/או שולטת ו/או מיודעת על התכנים באתר הצד השלישי, והחברה לא תישא באחריות כלשהי לגבי תכנים אלה. לעניין זה חשיבות גם לגבי אמנת הפרטיות, של כל אתר ואתר, שיתכן ואינה זהה לאמנת הפרטיות בפורטל - קראו בעיון את אמנת הפרטיות של האתר אליו מובילות קישוריות כאמור.
 
17. פרסומות
 
א. החברה אינה אחראית בשום אופן שהוא לפרסומות המופיעות בפורטל.
 
ב. הופעת פרסומת בפורטל החברה אינו מעיד על חסותה של החברה ו/או אחריותה ו/או התחייבותה על המפרסם, המוצר/השירות המפורסם, איכותו, נכונותו ו/או דיוקו.
 
18. פורומים וחדרי שיחות (צ'אט)
 
האתר יפעיל לפי שיקול דעתו, חדרי שיחות (צ'אט), פורומים ואזורים ציבוריים אחרים במסגרתם יוכלו הגולשים להביע עצמם על ידי משלוח הודעות שונות. הינכם מוזמנים לשלוח, להעביר או להגיש כל הודעה ו/או חומרים אחרים (הכוללים קבצים להורדה, מידע ו/או חומרים אחרים) לפורומים ו/או לחדרי השיחות. האתר אינו נושא באחריות כלשהי בנוגע להודעות שיועברו על ידי הגולשים.
 
אין החברה יכולה לפקח ו/או לשלוט על המידע וההודעות המועלים על האתר על ידי הגולשים ואין באפשרותה למנוע מראש את פרסומם של תכני ההודעות הנשלחות על ידי הגולשים לאזורים הציבוריים, הפורומים וחדרי השיחות. החברה לא תישא באחריות כלשהי בנוגע להודעות פוגעניות, בלתי חוקיות, מפרות ו/או בלתי נאותות, שישלחו על ידי הגולשים.
 
מבלי לגרוע מן האמור, החברה שומרת לעצמה את הזכות בכל עת למסור לאחרים כל מידע אשר יידרש ממנה לפי חוק, כמו גם על זכותה לערוך, למחוק, להסיר ולסרב להעלות על האתר כל מידע והודעה שלפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה פוגע או מפר תנאי מתנאי שימוש אלה.
במשלוח הודעות כאמור הנכם מתחייבים בזאת שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע או חומר אחר:
 
א. העלולים להגביל או למנוע מאחרים את השימוש באתר. 
 
ב. האסורים לפרסום או לשימוש, הם בגדר איום, פגיעה, העלבה, הוצאת דיבה, לשון הרע, השמצה, פורנוגרפיה או ביטוי וולגרי אחר. 
 
ג. שהם דואר אלקטרוני ומסרים מסחריים, דואר אלקטרוני ומסרים המיועדים לרשימות תפוצה, מכתבי שרשרת, ''דואר זבל'' (Spam) , דואר ומסרים המיועדים לנמענים רבים שלא ביקשו מראש ובמפורש לקבל אותם (Unsolicited Bulk Mail) וכיו''ב. 
 
ד. שהם כל מידע הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם.
 
ה. שהם בגדר דברים העלולים לעודד, לשדל, להמריץ או לסייע לאחר לבצע מעשה האסור על פי חיקוק או העלולים לעורר אחריות משפטית.
 
ו. העלולים להפר זכויות קניין של אחר, כולל אך לא רק, זכויות קניין רוחני, זכויות יוצרים, סמני מסחר, פטנטים, זכויות להגנת הפרטיות ו/או כל זכות אחרת.
 
ז. הכוללים וירוס או תוכנה אחרת העלולה לחבל במערכות מחשב, לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms) , ונדליים (Vandals) , יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו''ב.
 
ח. הכוללים פרסומת מכל סוג שהוא בלי הרשאה מפורשת מראש ובכתב של החברה.
ההודעות המפורסמות על ידי הגולשים באתר אינן משקפות את מדיניות ו/או דעתה ו/או התייחסותה של החברה ואין בפרסומן כדי להוות כל אחריות שהיא כלפי החברה או מטעמה.
 
הנכם מצהירים בזאת ומסכימים כי כל הודעה ו/או מידע שישלחו על ידכם (למעט הפרטים האישיים שלכם – המוסדרים באמנת הפרטיות) יהיו ניתנים לשימוש, העתקה, הפצה, ביצוע פומבי, מתן רישיון לאחר, פרסום, תרגום, בתמורה ו/או שלא בתמורה, או למחיקה על ידי החברה, ואתם מוותרים בזאת על כל טענה שהיא בנוגע לחומרים הנשלחים על ידכם לחברה.
 
בהעלותכם מידע, מסמכים או הודעות על האתר, אתם מעניקים בזאת לחברה רישיון בלתי מוגבל, בלתי חוזר, לעשות בהם כל פעולה לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, בכפיפות להוראות תנאי השימוש הללו. אתם מוותרים בזאת על כל טענה או תביעה כנגד החברה בגין הפרת זכויות קניין, פרטיות בכל הנוגע לחומרים שיעלו על ידכם לאתר.
 
אתם מודעים לכך, שההודעות והמידע שתפרסמו באתר וממנו אינן חסויות. אתם מודעים לכך, שהנטל לשמירת סודיותם של החומרים המועברים לאתר ממנו ודרכו, מוטל עליכם בלבד. אתם מסכימים שמשלוח החומרים אל האתר או ממנו לא יוצר כל יחסים ביניכם לבין החברה אשר חורגים מעבר לאלה המפורטים בתנאי שימוש אלה.
 
ויודגש: התכנים שנמסרים לפרסום יהיו חשופים לכל משתמשי האינטרנט והחברה אינה יכולה לדעת אילו תגובות הנכם עלולים לקבל בעקבות מסירת התכנים, מי יגיב, ובאיזה אופן.
 
על כן, החברה לא תישא כלפיכם (או כלפי מי מטעמכם) באחריות לתגובות אלו, או לכל תוצאה שתגרם לך או לרכושך בעקבות התגובות הנ''ל.
החברה לא תישא בכל אחריות ביחס לתכנים הנמצאים באתר ובכל מכשיר קצה בהם הם מופיעים, תוכנם, מהימנותן, דיוקם, אמינותם והשפעתם על המחשבים של הגולשים באתר וכן לכל נזק, אי נוחות, אבדן, עגמת נפש וכיוצא באלו תוצאות, ישירות או עקיפות שייגרמו לך, לרכושך או לכל צד שלישי בשל שימוש בתכנים אלו.
 
הנכם מצהירים בזאת ומשחררים את החברה, האתר, בעליהם ושותפיהם העסקיים, ביחד עם עובדיהם, סוכניהם, נושאי המשרה, המנהלים, הדירקטורים ובעלי המניות, מכל אחריות ו/או התחייבות שהיא, בכל הנוגע לשביעות רצונכם ו/או לשימוש בפורומים, בחדרי השיחות ובאזורים הציבוריים. אם בכל עת שהיא אינכם מרוצים מהשירותים האמורים, תרופתכם היחידה והבלעדית תהיה לחדול מלעשות בהם שימוש.
 
19. שמירה על פרטיות - אמנת פרטיות
 
א. החברה והפורטל רשאים להשתמש ולאסוף למאגר המידע של החברה, את הפרטים שנמסרו על ידי הגולש/המשתמש לצורך שיפור השירותים המוענקים על ידה, ליצירת הקשר עם המשתמש, לצורך עדכונו בדבר מבצעים ו/או בנוגע לשירותים ומוצרים המוצעים על ידי החברה ו/או צדדים שלישיים עמם נמצאת החברה בקשר, ובכלל זאת אך לא רק באמצעות משלוח דוא''ל ו-SMS.
 
ב. כמו-כן, החברה והפורטל רשאים לעשות שימוש בפרטים האמורים לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים ומטרות שיווקיות אחרות. מידע זה לא יזהה את המשתמש אישית ולא יכלול מידע רגיש כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות.
 
ג. במהלך הזנת הנתונים על ידי המשתמש בפורטל ישלח למחשב המשתמש קובץ זיהוי (Cookie) וזאת לצורך זיהוי המשתמש בעת גלישתו בפורטל במטרה לשפר השירות.
 
ד. באתר תוכלו למצוא קישוריות שתובלנה אתכם למספר אתרים אחרים, חלקם הינם מפרסמים וחלקם הינם חברות עסקיות שהחברה נמצאת עמן בשיתוף פעולה עסקי
 
ה. חלק מהאתרים האלה יופיעו תחת שם ו/או מותג ו/או לוגו הכולל גם את הלוגו של החברה, אך הם לא מופעלים ו/או לא מתוחזקים תחת השגחת החברה.
 
ו. לכן, אמנת הפרטיות של הפורטל, אינה חלה ו/או אינה תקפה באתרים שאליהם מובילות הקישוריות. לאתרים אלה אמנת פרטיות משלהם, שונה מאמנת הפרטיות של האתר. חשוב ביותר כי תקראו ותבדקו היטב את אמנת הפרטיות של כל אחד מהאתרים הללו לפני שאתם מוסרים פרטים אישיים ו/או מידע אחר באתר החדש אליו הגעתם, החברה והאתר אינם מסוגלים ולא יהיו אחראים לשמירה על הפרטים והמידע שאתם משאירים באתרים אלה.
 
20. עדכונים ושינויים
 
א. בכל עת שהיא רשאית החברה לבצע שינויים ו/או עדכונים בתנאי שימוש אלה.
 
ב. בשימושכם בפורטל הינכם מסכימים בזאת להיות כפופים לאמור בתנאי השימוש בכל עת, ועליכם לחזור ולהתעדכן בדבר השינויים שיבוצעו בתנאי השימוש. 
 
ג. החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי בפורטל בכל עת ומכל סיבה, בלי כל הודעה מראש ובלי כל אחריות מצדה.
 
ד. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או להוסיף ו/או להשמיט כל חומר מהחומרים המפורסמים בפורטל, לעצבו מחדש, להחליף את תכניו, והכל כראות עיניה ולפי שיקול דעתה הבלעדי. 
 
21. הודעת שחרור מאחריות
 
א. החברה והפורטל משוחררים בזאת מכל אחריות שהיא הנובעת משימוש באתר, המידע המופיע בו, הפורומים הצ'אטים והאזורים הציבוריים האחרים בפורטל, והם לא יישאו באחריות כלשהי הנובעת מהשימוש בהם. השימוש בפורטל, בתכנים, בפורומים, בצ'אטים ובאזורים הציבוריים האחרים באתר נעשה על אחריותו הבלעדית של המשתמש.
 
ב. במיוחד, אך לא רק, מצהיר המשתמש כי החברה הפורטל, שותפיהם, סוכניהם, עובדיהם, נושאי המשרה, המנהלים, הדירקטורים, בעלי המניות וכו', אינם אחראים ולא יישאו באחריות כלשהי בגין עיכובים ו/או שינויים ו/או אי דיוקים ו/או כישלונות ו/או טעויות ו/או הפרעות ו/או וירוסים ו/או סוסים טרויאנים ו/או הפרעות בתקשורת אינטרנטית ו/או נזקים ו/או גניבות ו/או חדירות בלתי חוקיות למחשב האישי של המשתמש באמצעות הרשת, כתוצאה מהשימוש בפורטל ו/או בתכניו ו/או בשירותיו השונים.
 
ג. כמו-כן, אך לא רק, מצהיר בזאת המשתמש כי החברה, הפורטל, שותפיהם, סוכניהם, עובדיהם, נושאי המשרה, המנהלים, הדירקטורים, בעלי המניות וכו', הינם משוחררים מכל אחריות בנוגע להפסדים ו/או נזקים כספיים ו/או נזקים אישיים גופניים ו/או מוות ו/או הונאה, שינבעו כתוצאה מהשימוש בפורטל.
 
ד. במסגרת קבלת שירותים בתשלום כאמור, נדרש המשתמש למסור פרטים נכונים ומדויקים אודותיו. מסירת פרטים אישיים כוזבים מהווה עבירה לפי חוק העונשין, התשל''ז - 1977. לידיעתכם, מסירת פרטים כלשהם הינה בהתאם לרצונכם החופשי בלבד, ואינכם חייבים לעשות כן. עם זאת, אי מסירת הפרטים כאמור, לא תאפשר שימוש בשירותים מסוימים בפורטל.
 
22. אחריות ושיפוי
 
א. המשתמש מצהיר בזאת ומתחייב לשאת ו/או לשפות את החברה ו/או הפורטל בגין כל נזק שיגרם להם ו/או שותפיהם ו/או סוכניהם ו/או עובדיהם ו/או נושאי המשרה ו/או המנהלים ו/או הדירקטורים ו/או בעלי המניות ו/או משתמשים אחרים וכו', כולל, אך לא רק, כל אחריות שהיא, תביעה, נזק ו/או הפסד (כולל הוצאות משפטיות), שינבעו כתוצאה משימוש, שימוש בלתי ראוי ו/או מוטעה, הפרעה ו/או כשלון ו/או כל פעולה אסורה על פי חוק המחשבים, התשנ''ה-1995, חוק הגנת הפרטיות, התשמ''א -1981, חוק איסור לשון הרע, התשכ''ה - 1965, חוק עוולות מסחריות, התשנ''ט - 1999, פקודת הנזיקין, התשכ''ח - 1968 ו/או על פי כל דין, שיעשה בפורטל ו/או באמצעותו, במידע, תכניו ו/או בשירותים בו.
 
ב. החברה והפורטל שומרים לעצמם את הזכות הבלעדית להפסיק באופן מיידי את שימוש המשתמש בפורטל ו/או שירותיו, בכל עת, וזאת על פי שיקול דעתם הבלעדית של הפורטל והחברה, באם הפר המשתמש את תנאי השימוש ו/או אמנת הפרטיות ו/או כל דין, חוק, תקנה ו/או הוראה אחרת ו/או באם יחליטו על פי שיקול דעתם הבלעדי כי המשתמש בצע שימוש בלתי ראוי או בלתי סביר באתר.

23. הגרלה
בית העסק: מכללת גימנסיה   (להלן :" מכללת גימנסיה בע"מ") מודיע בזאת כי קיבל על עצמו לבצע הגרלות באתר NCITY (נהריה ברשת). בית העסק אחראי על פיקוח תוכן תכנית ההגרלה, וגם על אופן ביצוע ההגרלות ופרסום התוצאות.
 
הגדרות :

"ההגרלה השבועית"-  הגרלה אשר שמה, תוכנה ופרסיה יפורסמו ויתעדכנו מפעם בפעם באתר NCITY.

"עורך ההגרלה": שם בית העסק : מכללת גימנסיה  

"מפקח על ההגרלה: אורית מודן

אופן ביצוע ההגרלות:

בכל אחד מהתאריכים אשר יתפרסמו באתר תיערך הגרלה על ידי עורכי ההגרלה.  הגרלה בה יבחרו, בכל הגרלה, קופוני הגרלה זוכים.

1. על המשתתפים למלא את קופון ההגרלה במלואו אחרת לא יוכלו להשתתף בתחרות.

2. כל משתתף מוגבל למילוי קופון אחד ולהשתתפות אחת בלבד בכל הגרלה.

3. גיל המשתתפים בהגרלות מוגבל לגילאי  14-17.

4. ההגרלה תתקיים בתאריך ה- 25.5.10 בשעה 17:00 משרדי בית העסק: הגימנסיה ושמות הזוכים יפורסמו באתר  NCITY.

5. השתתפות בכל הגרלה מן ההגרלות מעידה על הסכמת המשתתף לאמור בתקנון ההגרלה ולהסכמת המשתתף לאמור בתקנון בית העסק: הגימנסיה

6. השתתפות בהגרלות כאמור הינה על אחריות המשתתף בלבד וכי בכל מקרה עורכי ההגרלה לא יהיו אחראים לכל הוצאה, עוגמת נפש, הפסד ו/או נזק ישיר או עקיף אשר יגרמו למשתתף בכל הקשור להגרלות.

7. חלוקת פרסים ו/או הטבות במסגרת מי מן ההגרלות הינה אך ורק עד גמר המלאי שהוקצה לפעילות תחת ההגרלה כאמור.

8. עורכי ההגרלה שומרים לעצמם את הזכות המלאה, על פי שיקול דעתם הבלעדי, להאריך או לקצר את משך הזמן בו תתקיים הגרלה , או לבטל לחלוטין מי מן ההגרלות, ולמשתתף ו/או למי מטעמו לא תעמוד כל טענה ו/או זכות כלפי בית העסק: הגימנסיה ו/או עורכי ההגרלה ו/או כל צד שלישי אחר בגין ההחלטה כאמור.

9. כל דיון משפטי בנושא ההגרלות ייערך בבית משפט באזור חיפה.

עורכי ההגרלה רשאים:

10. למנות מפקח על ההגרלות אשר יהיה ללא משוא פנים. המפקח יפקח על פרסום תכנית ההגרלות, על ביצוע ההגרלות ועל פרסום תוצאות ההגרלות.

11.  לפרסם את מועדי תחילת וסיום ההגרלה.

12. לשלוח את הפרסים לזוכים לפי הכתובות שסופקו בעת תהליך ההרשמה לאתר ו/או לפי הפרטים שמולאו בקופון ההגרלה.

13. להודיע לזוכים על זכייתם באמצעות דואר אלקטרוני אשר סופק בעת תהליך ההרשמה לאתר, וכן באמצעות חלון המבזקים שבעמוד הראשי של האתר. 

14. אתר NCITY ועורכי ההגרלה אינו אחראי על טיב ואיכות המוצרים המוגרלים באתר.

15. אין עורך ההגרלה ו/או אתר NCITY אחראים לפרסים הניתנים על ידי נותני החסות להגרלה, אם פרס לא מגיע לבעליו עליו לברר את העניין מול נותן חסות הפרס ולא מול בעלי האתר ומפעיליו.

16. במידה ויהיו תנאים נוספים לכל הגרלה הם יפורסמו בגוף ההגרלה.

17. תקנון ההגרלות כפוף לתקנון של האתר

להלן אופן ההשתתפות בהגרלה:

א. ההשתתפות בהגרלה נעשית על ידי מילוי פרטיו האישיים של המשתתף

ב. על כל משתתף למלא את שמו ושם משפחתו, מס' ת.ז., כתובת מגוריו וכתובת האימייל שלו.

ג.כל פרט מהפרטים אשר נרשם בקופון ההגרלה באופן שגוי ו/או שלא במלואו ו/או באופן שאינו ניתן לפענוח, יביאו לפסילת הקופון ובעליו לא יוכל להשתתף בהגרלה.

ד. כל הגרלה תבוצע בנוכחותו של המפקח על ההגרלה ו/או מי שמונה מטעמו לצורך כך.

ה. קיום ההגרלה מותנה במינימום של 200 נרשמים.

אופן מסירת הודעה לכרטיס הזוכה: 

1.ההגרלה תיערך באמצעות שליפה אקראית של השם הזוכה מבין הקופונים אשר הונחו בתיבה, בנוכחות המפקח על ההגרלה, כשלאחר מכן יועלה שם נוסף כזוכה מילואים.

2.במקרה והזוכה לא יגיע לקבל את הפרס במעמד ביצוע ההגרלה, יפעלו עורכי ההגרלה לאתר הזוכה בהקדם ככל שניתן, בהתאם לפרטים שצוינו בקופון ההגרלה. 

3.היה והזוכה לא אותר בתוך 72 שעות ממועד ההגרלה יעבור הפרס לזוכה המילואים.
 
מימוש הפרסים
כל זוכה שאותר באופן כמפורט לעיל ואשר זכותו לפרס לא נפסלה בהתאם להוראות תוכנית זו, יוזמן להגיע ל-משרדי הגימנסיה  על מנת לקבל את הפרס. ניתן יהיה לקבל את הפרס תוך 14 ימים מיום קבלת הזוכה בהודעה כתובה אשר תישלח לביתו ובכפוף להצגת אישור הזכיה המקורי ובחתימה על אישור קבלת הפרס. לא הגיע זוכה לקבל את הפרס תוך 14 ימים, באופן כאמור לעיל, תאבד זכותו של הזוכה לפרס והוא לא יהיה זכאי לכל פיצוי בגין כך. מבלי לגרוע מן האמור לעיל, לא הציג הזוכה תעודה מזהה ואת האישור המקורי כשהוא שלם תהיה זכייתו של הזוכה בטלה ומבוטלת והוא לא יהיה זכאי לקבל כל פרס. 

אחריות 
מבלי לגרוע מן האמור לעיל ולמען הסר כל ספק, מובהר בזאת מפורשות עורכי ההגרלה ו/או אתר NCITY לא יישאו באחריות לכל נזק גוף ו/או ממון ו/או אחר, ישיר ו/או עקיף, למשתתפים בהגרלה ו/או לכל צד שלישי שהוא בגין ו/או בקשר ו/או כתוצאה ממימוש הפרסים אשר יגרם למי.

פרסום שמות הזוכים
מבלי לגרוע מהאמור לעיל ובנוסף אליהם, עורכי ההגרלה ו/או NCITY יהיו רשאים לפרסם את שמות הזוכים, תמונתם, פרטים לגביהם ולגבי זכייתם וכיו"ב והכל בכל אופן שימצאו לנכון ובכלל זה ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, לפרסם את הזוכים כאמור במסגרת פרסומים מסחריים של NCITY באינטרנט, בעיתונות, ברדיו וכיוצ"ב.

פרסים
1 הזוכה במקום הראשון יקבל מכשיר אייפון.
2. הזוכה במקום השני יקבל די.וי. די נייד.
3. הזוכה במקום השלישי יקבל מכשיר mp4

שונות

1.בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין הוראות תוכנית הגרלה זו לבין כל פרסום אחר הנוגע למבצע, תגברנה הוראות תוכנית הגרלה זו.
2.עורכי ההגרלה  שומרים לעצמם את הזכות לשנות מעת לעת את תנאי המבצע, על פי שיקול דעתם.
3. כל מס ו/או היטל ו/או אגרה ו/או דרישה לתשלום מס ו/או היטל ו/או אגרה ו/או ניכוי ו/או דרישה לניכוי ו/או חובת דיווח למי מרשויות המס, ככל שקיימים כאלה ואם יהיו קיימים כאלה, לרבות ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, חובת תשלום מס הכנסה בגין הפרסים (באם וככל שקיימת חובה כאמור), הנם באחריותו הבלעדית של כל זוכה בהגרלה ועל חשבונו הבלעדי והזוכה יהיה חייב בתשלומו, במועד הקבוע לכך על פי כל דין, כתנאי לקבלת כל פרס. למען הסר כל ספק, עורכי ההגרלה לא יהיו חייבים בתשלום כל מס מכל מין וסוג שהוא בקשר עם הפרסים ו/או מימושם ו/או בכל הקשור ו/או הנוגע למבצע.
4.עורכי ההגרלה יהיו רשאים להעביר לשלטונות המס ו/או לכל רשות מוסמכת אחרת, אם ידרשו לכך, כל נתון המצוי בידיהם בקשר ו/או בנוגע עם ההגרלה לרבות ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, כל נתון המצוי בידם בקשר עם שמות המשתתפים בהגרלה והזוכים במי מהפרסים.
5.כרטיסי ההגרלה והפרסים אינם ניתנים להמרה לכסף ו/או לשווה כסף ו/או לפרסים אחרים ו/או למוצרים.
6.כל כרטיס מזל ו/או פרס אשר הושגו בדרך של תרמית ו/או רמייה ו/או באופן לא הגון ו/או שלא באופן האמור בתוכנית הגרלה זו, יהיו בטלים ומבוטלים ולא יהיו ניתנים למימוש והמחזיק בהם לא יהיה זכאי לכל פיצוי בגין כך.
7.כל מחלוקת לעניין ההגרלה תוכרע על ידי המפקח אשר ישמש כבורר ובקביעתו יתחשב בהוראות תקנון זה ו/או בשיקול דעתו, מקום שהתקנון אינו מוצא פתרון למחלוקת כלשהי.
8.המשתתפים בהגרלה מוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה בגין או בקשר להכרעת המפקח.
9.זוכה שלא יממש את הפרס מטעמו ומכל סיבה לא יהיה זכאי לכל פיצוי.

כל האמור בלשון זכר מתכוון גם לנקבה.
ט.ל.ח

על החתום:
עורכי ההגרלה:  מכללת גימנסיה בע"מ
המפקח על ההגרלה: אורית מודן
 
>> לחצו כאן לקריאת תקנון SMS ׁ(תקנון שימוש בשירותי ה-SMS)
X