חדשות גלריות תמונות מגזין ספורט תרבות ופנאי חברה וקהילה חינוך ולימודים חיי לילה

מבזקי חדשות

כך נבחר שמפו סילבר לשיער

מתי הפך האטליז לחנות הממתקים החדשה?

מספר טיפים כיצד לבחור את האטליז הנכון ביותר עבורכם.

סוכן ציוד וחומרים

מדוע כדאי להיעזר בסוכן ציוד בתחום בניית הציפורניים? כנסו לקרוא!

מציאת פרויקטים לשיווק בחיפה והקריות

התחדשות עירונית היא כלי לפיתוח כלכלי המשמש רשויות מקומיות רבות ברחבי הארץ. כיצד אתם יכולים לקחת את ההתחדשות העירונית, ולהפוך אותם ליתרון בנכס הנדל"ני הבא שלכם!

5 טיפים למתווך המתחיל

מעוניין להתחיל לעבוד כמתווכים? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם להתחיל בצורה הטובה ביותר.

הפשרת קרקעות איך זה עובד ומה חשוב לדעת בנושא?

לא פעם ולא פעמיים בטח שמעתם את המושג "הפשרת קרקעות" ולא ידעתם מה זה אומר, אז הנה המדריך לנדלניסט המתחיל בנושא הפשרת קרקעות.

למה כדאי לשלב צמחיה מלאכותית בעיצוב?

בעולם העיצוב ידוע שצמחיה יכולה להביא הרבה יתרונות למראה של חלל, גם בפנים הבית וגם מחוץ לו. יחד עם זאת לצמחיה טבעית ישנם חסרונות שלעיתים קשה להתגבר עליהם. למרבה המזל ניתן להשתמש בצמחיה מלאכותית כדי להתגבר על המכשולים הללו.

קורס NLP

שיטת ה-NLP היא שיטה שהפכה בשנים האחרונות לפופולרית במיוחד ואין זה מפתיע כלל. שיטה זו נפלאה לטיפול ממוקד המסייע להגדיר מטרה ברורה והסרה של מחסומים ודפוסים ישנים. זהו אולי מושג שאתם מזהים בשמו אך אינכם יודעים מהי משמעותו. הרשו לנו להסביר בדיוק מהי השיטה וכיצד ניתן ללמוד אותה.

הפשרת קרקעות – מה זה אומר בדיוק?

קבוצת ברק רפאל הכינה עבורכם מאמר שבו כל מה שצריך לדעת על הפשרת קרקעות.
חפש באתר

מקורות מידע מומלצים ברשת

אורית צוקר - טיפול בחרדות וייעוץ זוגי

הולי בייגל - שירותי קייטרינג חלבי

לימודי הנדסה - הפקולטה להנדסה כימית

פיקסייל - הדפסת תמונות על חומרים

שטרן ושות’ - משרד רואי חשבון בצפון

תושב חוזר - כל מה שכדאי לך לדעת

תמיכה לעמותות - הקמה, רישום וייעוץ

לוח אירועים

  

סקר מקומי

את מי מהסטנדאפיסיטים הבאים הייתם רוצים לראות בנהריה?

  • שחר חסון
  • נדב אבקסיס
  • שלום אסייג

מרכז גמילה

על התהליך הארוך הדורש מחוייבות, מדוע התערבות חיצונית הכרחית, ותוך כמה זמן מסיימים עם זה - כנסו לקרוא!
Bookmark and Share
גמילה מהימורים היא תאריך ארוך שמצריך הרבה התמדה וכח רצון על מנת להצליח בו. מאחר שישנם לא מעט מהמרים בין אם מכורים קל או מכורים קשה, חשוב להתאים להם את תוכנית הגמילה הטובה ביותר בהתאם לצרכים האישיים שלהם, כך שאם המכור צריך מרכז גמילה לתקופה ארוכה הוא יקבל את המרכז גמילה. שנשאלת השאלה האם לבודד את המהמר לתקופה ארוכה התשובה אינה חד משמעית וזאת מכיוון שכל מכור הוא שונה, ולא כל מכור הוא בקצב של האחרים.

מדוע טיפול במרכז גמילה היא הדרך הטובה ביותר לטיפול במהמרים?
שמדובר על מתן טיפול במרכז מילה מהימורים מדובר על סוגי מכורים שונים. לכל מכור יש רקע שונה והוא בא מסגנון חיים שונה אשר משפיע על החלטותיו. באמצעות מרכז גמילה מהימורים מצליח המהמר לסגל הרגלים חדשים במקום ההרגלים הקיימים ועל הדרך הוא מבין למה ההרגלים הקודמים לא היו טובים לו ואיך הם השפיעו עליו. במרכז גמילה מהימורים, נפגשים המהמרים עם אנשי המקצוע ועם אנשים דומים להם אשר ההימור גרם להם לבעיות בחיים. ההזדהות עם המהמרים האחרים והטיפול המקצועי מאנשי המקצוע מנוסים ומקצועיים עוזר למהמר להבין עד כמה הדרך שבחר בה עשתה לו רע ונזקים שונים לא רק לו אלא גם לסובבים אותו בין אם זה בן או בת הזוג והמשפחה הקרובה.

האם טיפול ארוך עדיף על טיפול קצר?
שנשאלת השאלה איזה טיפול עדיף ארוך או קצר וממוקד, התשובה חצויה. כל מקרה נמדד לגופו, כך שיכול להיות שיהיה מכור שיזדקק לטיפול ארוך יותר מאשר שמצבו מורכב יותר לעומת מכור שמצבו קל יותר. בידוד ארוך מדיי אינו פוגע במהמר אלא מעניק לו כלים מעשיים שמלווים אותו לאורך זמן, כמו כן התקופה הארוכה עוזרת למהמר להתחבר לעצמו ולהבין מאיפה המצב נבע ואיך לא לחזור לכך בעתיד. החזרה לשגרה אינה קשה למהמר מכיוון שהוא רכש כלים שעוזרים לו להתמודד עם המצב לאורך זמן. לכן שמדובר על בידוד מהחברה וההשלכות על המהמר, חשוב לקחת בחשבון שהתקופה שהמהמר היה במרכז גמילה מהימורים רק עוזרת לו לאורך זמן ולא מזיקה לו עם החברה שבחוץ אלא ההיפך הוא יכול להתמודד איתה טוב יותר באמצעות הכלים שרכב במרכז גמילה מהימורים.

אילו דרכי טיפול קיימים לטיפול במהמרים?
קיימות כמה דרכי טיפול במהמרים. הדרך הראשונה לטיפול במכורים היא באמצעות טיפול תרופתי לצורך גמילה מהימורים. הטיפול התרופתי עוזר לשפר ולהוריד את הדחף להימורים וכן את המחשבות הטיפול בתרופות משלוב עם טיפול רפואי במרכז גמילה של איש מקצוע. במהלך הטיפול במרכז הגמילה לומד המהמר להתמודד עם הדחפים החזקים שלו להמר וכן להתגבר עליהם. הודות לכך יכול המהמר לחיות חיים בריאים ושלווים ללא הימורים. בהתחלה הגמילה מההימורים גורמת למהמר תופעות נפשיות שונות כגון: חרדה, עצבות, עצבים, עצבות בליווי תופעות גופניות כמו אי שקט, חוסר שינה, התנהגות אגרסיבית ועוד. אך עם הזמן לומד הממהר להתגבר עליהם ואף לרכוש לו חברים במהלך הטיפול במרכז הגמילה. שילוב טיפול פסיכולוגי וסוציאלי, טיפול תרופתי עם טיפול הדרכתי, משפחתי וזוגי, עוזרים למהמר לחזור לחייו הרגילים תוך תקופה קצרה ולטפל בבעיה שאיתה הוא הגיע גם אחרי שהוא משתחרר מהמכון גמילה.

חשיבות הטיפול במרכז גמילה
הודות למרכז גמילה המהמר לומד כיצד להתמודד עם דברים שונים מבלי להמר במחשקים ועד כמה המשחקים שהוא מהמר משפיעים לרעה עליו לא רק נפשית אלא גם פיזית וגם על הסביבה הקרובה לו כמו בת הזוג, המשפחה הקרובה ועוד. השליטה בהימורים וההבנה שאפשר לחיות גם ללא הימורים עוזרת למהמר לשנות את חייו ולהבין ממה זה נבע.
 

עוד במגזין

מתי הפך האטליז לחנות הממתקים החדשה?
סוכן ציוד וחומרים
מציאת פרויקטים לשיווק בחיפה והקריות
למה כדאי לשלב צמחיה מלאכותית בעיצוב?

תגובות תגובות
X