חדשות גלריות תמונות מגזין ספורט תרבות ופנאי חברה וקהילה חינוך ולימודים חיי לילה

מבזקי חדשות

כך נבחר שמפו סילבר לשיער

מתי הפך האטליז לחנות הממתקים החדשה?

מספר טיפים כיצד לבחור את האטליז הנכון ביותר עבורכם.

סוכן ציוד וחומרים

מדוע כדאי להיעזר בסוכן ציוד בתחום בניית הציפורניים? כנסו לקרוא!

מציאת פרויקטים לשיווק בחיפה והקריות

התחדשות עירונית היא כלי לפיתוח כלכלי המשמש רשויות מקומיות רבות ברחבי הארץ. כיצד אתם יכולים לקחת את ההתחדשות העירונית, ולהפוך אותם ליתרון בנכס הנדל"ני הבא שלכם!

5 טיפים למתווך המתחיל

מעוניין להתחיל לעבוד כמתווכים? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם להתחיל בצורה הטובה ביותר.

הפשרת קרקעות איך זה עובד ומה חשוב לדעת בנושא?

לא פעם ולא פעמיים בטח שמעתם את המושג "הפשרת קרקעות" ולא ידעתם מה זה אומר, אז הנה המדריך לנדלניסט המתחיל בנושא הפשרת קרקעות.

למה כדאי לשלב צמחיה מלאכותית בעיצוב?

בעולם העיצוב ידוע שצמחיה יכולה להביא הרבה יתרונות למראה של חלל, גם בפנים הבית וגם מחוץ לו. יחד עם זאת לצמחיה טבעית ישנם חסרונות שלעיתים קשה להתגבר עליהם. למרבה המזל ניתן להשתמש בצמחיה מלאכותית כדי להתגבר על המכשולים הללו.

קורס NLP

שיטת ה-NLP היא שיטה שהפכה בשנים האחרונות לפופולרית במיוחד ואין זה מפתיע כלל. שיטה זו נפלאה לטיפול ממוקד המסייע להגדיר מטרה ברורה והסרה של מחסומים ודפוסים ישנים. זהו אולי מושג שאתם מזהים בשמו אך אינכם יודעים מהי משמעותו. הרשו לנו להסביר בדיוק מהי השיטה וכיצד ניתן ללמוד אותה.

הפשרת קרקעות – מה זה אומר בדיוק?

קבוצת ברק רפאל הכינה עבורכם מאמר שבו כל מה שצריך לדעת על הפשרת קרקעות.
חפש באתר

מקורות מידע מומלצים ברשת

אורית צוקר - טיפול בחרדות וייעוץ זוגי

הולי בייגל - שירותי קייטרינג חלבי

לימודי הנדסה - הפקולטה להנדסה כימית

פיקסייל - הדפסת תמונות על חומרים

שטרן ושות’ - משרד רואי חשבון בצפון

תושב חוזר - כל מה שכדאי לך לדעת

תמיכה לעמותות - הקמה, רישום וייעוץ

לוח אירועים

  

סקר מקומי

את מי מהסטנדאפיסיטים הבאים הייתם רוצים לראות בנהריה?

  • שחר חסון
  • נדב אבקסיס
  • שלום אסייג

קורס NLP

שיטת ה-NLP היא שיטה שהפכה בשנים האחרונות לפופולרית במיוחד ואין זה מפתיע כלל. שיטה זו נפלאה לטיפול ממוקד המסייע להגדיר מטרה ברורה והסרה של מחסומים ודפוסים ישנים. זהו אולי מושג שאתם מזהים בשמו אך אינכם יודעים מהי משמעותו. הרשו לנו להסביר בדיוק מהי השיטה וכיצד ניתן ללמוד אותה.
Bookmark and Share
שיטת ה-NLP  היא שיטה שהפכה בשנים האחרונות לפופולרית במיוחד ואין זה מפתיע כלל. שיטה זו נפלאה לטיפול ממוקד המסייע להגדיר מטרה ברורה והסרה של מחסומים ודפוסים ישנים. זהו אולי מושג שאתם מזהים בשמו אך אינכם יודעים מהי משמעותו. הרשו לנו להסביר בדיוק מהי השיטה וכיצד ניתן ללמוד אותה.
 

מה זה NLP

 
שיטת NLP נועדה ליצור קשרים חדשים במוח על ידי שימוש בשפה והקניית הרגלים מחשבתיים חדשים. במהלך הטיפול המטופל יגדיר לעצמו מטרה ברורה אותה הוא מעוניין להשיג, בין אם בתחום העבודה, בקשרים בין-אישיים או בהתפתחות האישית. לאחר הגדרת המטרה הטיפול יתמקד בזיהוי של מחסומים רגשיים ודפוסים ישנים המונעים מהמטופל להשיג את מטרתו. לאחר שנעשה הזיהוי ניתן לעשות תהליך ממוקד בו יעשה תהליך אקטיבי לשינוי הדפוסים המחשבתיים. כך למעשה יפתח הנתיב להגיע למטרה המוגדרת.
 

למה חשוב ללמוד NLP

 
שיטת NLP פועלת על עקרונות ספציפיים ודרך טיפול מוגדרת הדורשת מיומנות והבנה מעמיקה בדפוסי מחשבה. באמצעות למידה של שיטה זו יוכל המטפל להנחות את המטופל צעד אחר צעד בהסרת המחסומים. כדי להבטיח טיפול אפקטיבי, חייב המטפל להכיר את השיטה על בוריה משום שהעיסוק בנפש המטופל צריך להיעשות ברגישות רבה ואחריות. קורס NLP יכול לשמש להעשרה בלבד עבור מי שמעוניין לעבור את תהליך הטיפול בעצמו ולהבין את כוחה של השיטה. מצד שני ניתן לרכוש את המיומנות וההסמכה הראויה כדי לטפל גם באנשים אחרים ולסייע להם לעשות שינוי אמיתי ומשמעותי בחייהם.
 

איך ניתן ללמוד NLP

 
הדרך הטובה ביותר ללמוד NLP היא באמצעות קורס המועבר בידי מרצה מוסמך העוסק בשיטת טיפול זו בעצמו. הקורס מקנה את כל הידע הדרוש כדי להבין את בסיס השיטה, את מטרתה ואת תהליך הטיפול כולו. המטפלים בשיטה זו אינם מחויבים להיות בעלי תואר הקשור בטיפול כמו פסיכולוגיה לדוגמה. זוהי שיטה אותה יכול ללמוד כל אדם המעוניין להפוך למטופל או אדם המעוניין לעשות שינוי בחייו.
 
במהלך הקורס יקבל התלמיד כלים רבים המסייעים להביא את התוצאות הרצויות בטיפול. שיטה זו דורשת שיח רגיש עם המטופל כדי שלא לעורר דפוסים ישנים והצבת מחסומים המונעים ממנו להגיע ליעד שהגדיר. יתכן ובמהלך הטיפול יעלו במטופל טראומות מודחקות או שיעלו משברים רגשיים מורכבים. כל אלה דורשים אחריות רבה מצד המטפל כדי לשמור את בטחונו הנפשי והרגשי של המטופל.
 
הקורסים של NLP מתרחשים ברמות שונות כאמור, כאשר חלקם נועדו להעשרה בלבד וחלקם נועדו להביא את התלמיד לדרגת מטפל מוסמך ומיומן. במהלך הקורס יהיו גם תרגולים ממשיים כדי לחוות את מהלך השיטה ממקום ראשון. לכן, הקורס הוא אינו תיאורטי בלבד אלא פרקטי גם כן. מי שבוחר לעבור קורס שכזה צריך להיות מוכן לחוות גם תהליך מלמד ומפרה.
 
 

עוד במגזין

מתי הפך האטליז לחנות הממתקים החדשה?
סוכן ציוד וחומרים
מציאת פרויקטים לשיווק בחיפה והקריות
למה כדאי לשלב צמחיה מלאכותית בעיצוב?

תגובות תגובות
X